Tablice i panele malarskie

Bogaty wybór paneli malarskich w atrakcyjnych cenach.

Grid View:
Quickview

Panel malarski / tablica malarska 18x24 cm

4,79zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 18 cm x 24 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 20x30 cm

5,39zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 20 cm x 30 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 24x30 cm

5,99zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 24 cm x 30 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 30x40 cm

9,59zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 30 cm x 40 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 40x50 cm

16,55zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 40 cm x 50 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 50x60 cm

20,39zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 50 cm x 60 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Quickview

Panel malarski / tablica malarska 50x70 cm

25,91zł

Kartonowa tablica malarska marki Phoenix. Panel oklejony jest płótnem o gładkiej strukturze. Nadaje się do malowania farbami olejnymi lub akrylowymi. Wymiary panelu: 50 cm x 70 cm. Płótno jest zagruntowane i gotowe do malowania!..

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)